22.12.2011, 15:43
witam. mam ospę u siebie na kilku samiczkach gupika. inne ocierają się o kamienie. niestety zapomniałem, że pożyczyłem ostatnio koledze jak był w potrzebie MFC i nie mam żadnego leku u siebie, poza tym nie mam możliwości dzisiaj go kupić. obdzowniłem znajomych i znalazłem akwaflawine. zastosować to czy czekać do jutra do południa i kupić MFC albo ichtiosan?
