20.03.2008, 13:20
BaRaNeK napisał(a):Mi taka plama się pojawiła na moim najładniejszym gupiku, wyglądało jak by była obżarta i potem zdechłaA ocierają się o ozdoby lub są agresywne?
ocieraja sie o rosliny... juz mi 2 pielegniczki na to zdechły... a teraz ma te plamy molinezja...

A ocierają się o ozdoby lub są agresywne?