Sonda: Ocena mojego akwarium
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Uwaga: To jest publiczna sonda, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowałeś.   Wyniki sondy

  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak
#1

Witam,
Przychodzi czas, aby przedstawić wam mój drugi zbiornik 112 litrów ( 45litrów już nie istnieje, na wakacje może będzie tam bojek lub krewetki i gupiki). Zbiornik dostałem na urodziny.
Zalane 30.10.2011r.
Dane techniczne:
*112 litrów 80x35x40cm ( profil, czyli będzie te 100 litrów, ale nie ma co narzekać, był za darmo Smile )
*Filtr - Aquael FZN-2
*Ogrzewanie Aquael AQ 150- grzałka z termostatem
*Pokrywa- AkwaLux
*Oświetlenie 2x18W T8 = 0,32W/litr
*Tło - Czarna folia
*Podłoże - żwir rzeczny chyba 1-3mm średnicy wymieszany z piaskiem kwarcowym i piaskiem zwykłym z lasu SmileSmile

Nawożenie - w planach:
*Makro i Mikro
*Kulki gliniano-torfowe

*Dekoracje:
Mam naturalny korzeń z poprzedniego akwarium, sztuczne ozdoby ceramiczne, ale nic nie chcę używał, w tym zbiorniku ozdobą będą rośliny Smile

*Flora:
-Valsineria gigantea
-Kabomba
-Nurzaniec
- Limnobium Gąbczaste
-Kryptokoryna Wendta
-Żabienica Blehera
i kilka innych których nie znam

*Fauna ( częściowo planowana )
1x Ampularia
10-15x Neon Innesa
6x Kirysek Pstry
Harem1+2 lub 1+3x Prętnik Karłowaty

*Plany na przyszłość- Obsadzenie całego 3 planu nurańcem, a prawy róg 3 planu Kabombom, która podobno jest wymagająca a mi bez nawożenia i przy słabym oświetleniu dobrze rośnieSmileSmileSmile.


Postępy będą szły powoli, gdyż nie mam tyle kasy żeby wszystko naraz kupić. Największe zmiany będą po 18 Listopada, bo wtedy mam urodziny Smile.


Jestem otwarty na wszelkie sugestie i porady.


I jeszcze trzy zdjęcia z pierwszych 3 dni Smile :



1 Dzień


Uploaded with ImageShack.us

2 Dzień



Uploaded with ImageShack.us

3 Dzień - zasadzone rośliny:


Uploaded with ImageShack.us

Na dzień dzisiejszy trochę Kabomba podrosła i oczywiście woda jest już czysta, nie krystalicznie, ale czysta SmileSmile

Od siebie: Gdy wniosłem ten zbiornik do domu wydawał mi się potwornie wielki w porównaniu z moją 45l. SmileSmileSmile

Aha, i wyprzedzając pytania na drugim zdjęciu po prawej stronie, nie czyściłem tym płynem akwarium, tylko stał tam sam nie wiem dlaczego Wink



Pozdrawiam, Paweł SmileSmileSmile




Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)

http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554

Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462



Wiadomości w tym temacie
[112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 07.11.2011, 18:27
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez AdasDriver - 07.11.2011, 19:20
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Lipa96 - 07.11.2011, 19:29
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 07.11.2011, 20:11
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 07.11.2011, 20:17
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Shadov - 07.11.2011, 20:40
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 07.11.2011, 20:47
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Lipa96 - 07.11.2011, 21:46
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez DuH - 07.11.2011, 22:02
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 08.11.2011, 15:19
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 08.11.2011, 17:30
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 08.11.2011, 18:32
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 08.11.2011, 19:35
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez michnik - 09.11.2011, 00:19
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 09.11.2011, 15:38
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 09.11.2011, 16:38
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 09.11.2011, 16:53
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 10.11.2011, 01:27
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 11.11.2011, 13:44
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 11.11.2011, 19:45
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Namisaro - 12.11.2011, 11:26
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 20.11.2011, 16:29
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez michnik - 20.11.2011, 17:51
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 20.11.2011, 18:14
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez greg3or - 20.11.2011, 18:16
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 21.11.2011, 17:57
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 21.11.2011, 18:11
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 21.11.2011, 18:59
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez michnik - 21.11.2011, 19:29
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 21.11.2011, 20:30
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez michnik - 22.11.2011, 02:06
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 22.11.2011, 02:13
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 22.11.2011, 16:37
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez michnik - 22.11.2011, 16:50
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 22.11.2011, 22:00
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 09.12.2011, 02:02
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 17.12.2011, 16:08
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez DuH - 17.12.2011, 16:42
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 17.12.2011, 16:50
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez mcda-p - 17.12.2011, 18:31
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 19.12.2011, 02:56
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez DuH - 18.12.2011, 17:14
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 17.12.2011, 18:59
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 18.12.2011, 17:22
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez DuH - 18.12.2011, 20:25
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez michnik - 19.12.2011, 00:10
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 19.12.2011, 16:34
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 19.12.2011, 22:16
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 20.12.2011, 17:22
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez mcda-p - 20.12.2011, 19:48
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez asz32 - 20.12.2011, 18:07
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 20.12.2011, 18:48
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez asz32 - 20.12.2011, 19:11
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 21.12.2011, 15:20
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez asz32 - 25.12.2011, 15:33
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 27.12.2011, 23:32
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez asz32 - 28.12.2011, 14:21
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez asz32 - 31.12.2011, 13:27
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Mikeylla - 31.12.2011, 13:38
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 07.01.2012, 16:13
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez GuRu0987 - 07.01.2012, 17:58
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 07.01.2012, 19:01
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez DuH - 07.01.2012, 21:30
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 14.01.2012, 19:26
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Saletra - 16.01.2012, 01:20
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 16.01.2012, 21:34
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez michnik - 24.01.2012, 23:25
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Malutki - 24.01.2012, 23:29
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 25.01.2012, 16:10
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez wisnia0384 - 25.01.2012, 16:43
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez asz32 - 25.01.2012, 17:01
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez asz32 - 11.02.2012, 19:01
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 12.02.2012, 11:54
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 20.03.2012, 03:26
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 21.03.2012, 16:10
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tyberiusz - 21.03.2012, 16:17
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez asz32 - 05.03.2012, 09:48
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 19.03.2012, 16:09
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 24.03.2012, 13:50
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak AKTUALIZACJA - przez pawciotr - 31.03.2012, 12:10
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez DuH - 31.03.2012, 14:41
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 31.03.2012, 18:24
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez AquaMike - 07.04.2012, 19:31
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 07.04.2012, 19:43
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Saletra - 10.04.2012, 14:43
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 22.04.2012, 16:57
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tygrysek - 04.09.2012, 18:59
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Piotrek1234 - 04.09.2012, 21:44
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Tygrysek - 04.09.2012, 22:32
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez DuH - 05.09.2012, 11:44
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 26.10.2012, 15:39
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez DuH - 26.10.2012, 19:32
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 26.10.2012, 20:32
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez wisnia0384 - 26.10.2012, 20:38
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez pawciotr - 26.10.2012, 21:10
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez wisnia0384 - 26.10.2012, 21:19
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez Karlik - 14.11.2013, 14:06
RE: [112l] Towarzyskie, pawciotr :) drugi baniak - przez ozion - 14.11.2013, 14:31

Skocz do: