• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mój mały świat, czyli 126 L
#13

śmierdzi? skąd ty masz wodę? ja się nie spotkałem żeby akwarium śmierdziało

jedyną przyczyną zdychania rybek u mnie to atak glonojadów syjamskich które są bardzo agresywne


Wiadomości w tym temacie
Mój mały świat, czyli 126 L - przez pablos92 - 19.08.2011, 16:45
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez krzmag - 19.08.2011, 18:38
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez Sebancisz - 19.08.2011, 22:15
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez pablos92 - 19.08.2011, 23:46
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez pablos92 - 21.08.2011, 11:11
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez rafik - 21.08.2011, 16:15
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez tryton - 22.08.2011, 00:38
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez pablos92 - 22.08.2011, 19:54
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez krzysio.k1 - 22.08.2011, 21:22
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez pablos92 - 23.08.2011, 00:29
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez Thorgus - 23.08.2011, 00:31
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez pablos92 - 23.08.2011, 15:01
RE: Mój mały świat, czyli 126 L - przez Thorgus - 23.08.2011, 16:13

Skocz do: