23.08.2011, 16:13
śmierdzi? skąd ty masz wodę? ja się nie spotkałem żeby akwarium śmierdziało
jedyną przyczyną zdychania rybek u mnie to atak glonojadów syjamskich które są bardzo agresywne
jedyną przyczyną zdychania rybek u mnie to atak glonojadów syjamskich które są bardzo agresywne
