18.06.2011, 15:01
hm, ciekawy jest ten z JBLa... nawet nie pomyślałam, że może coś takiego być a jest to na prawdę bardzo dobry patent (dostosowywanie się do poziomu wody)... ale z drugiej strony cenę też ma 5 razy wyższą co ten najzwyklejszy (na 3 foto)... osobiście właśnie taki posiadam z trixie, ten koszyczek w środku jest wyciągany, czyli może zostać sama obręcz (czego ja używam) i swoją funkcję w 100% spełnia (płatki nie latają po całym zbiorniku tylko są w jednym miejscu)...
a swoją drogą myślałam, że to będzie temat o karmnikach automatycznych wchodząc tutaj
a swoją drogą myślałam, że to będzie temat o karmnikach automatycznych wchodząc tutaj
