• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium]
#3

Moje akwarium-ok50-30-25 [dł-szer-wys], filtr fan mini-mogę zmienić na 1, oświetlenie 11W


Wiadomości w tym temacie
Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez pawchod - 24.04.2011, 22:40
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez Kroczek33 - 25.04.2011, 08:00
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez pawchod - 25.04.2011, 11:28
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez Kroczek33 - 25.04.2011, 12:42
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez pawchod - 25.04.2011, 13:54
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez Kroczek33 - 25.04.2011, 15:25
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez pawchod - 25.04.2011, 15:30
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez Kroczek33 - 25.04.2011, 15:58
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez pawchod - 25.04.2011, 19:07
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez Maxio - 25.04.2011, 21:03
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez pawchod - 25.04.2011, 21:20
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez Maxio - 25.04.2011, 22:37
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez pawchod - 25.04.2011, 23:03
RE: Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium] - przez Kroczek33 - 21.06.2011, 14:20

Skocz do: