25.04.2011, 08:00
Litraż to jedno , ale podaj wymiary akwa.
IMHO do takiego baniaka jak i każdego z Tangą za podłoże należy dać piach ,
do 40l filtr wew. z gabką o przepływie 300-400 l/h . (np. Fan 1 - miałem kiedyś w 60l z muszlowcami i nie było problemów) .
Oświetlenie jakie masz to daj , ale nie zbyt mocne.
Dekoracje? Do 40l z Tanganiką wyłącznie muszlowce się nadają ( jeszcze sprawdzę po wymiarach akwa), więc robisz plażę z muszlami.
IMHO do takiego baniaka jak i każdego z Tangą za podłoże należy dać piach ,
do 40l filtr wew. z gabką o przepływie 300-400 l/h . (np. Fan 1 - miałem kiedyś w 60l z muszlowcami i nie było problemów) .
Oświetlenie jakie masz to daj , ale nie zbyt mocne.
Dekoracje? Do 40l z Tanganiką wyłącznie muszlowce się nadają ( jeszcze sprawdzę po wymiarach akwa), więc robisz plażę z muszlami.
