• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pomoc w założeniu tanganiki [w akwarium]
#1

WitamSmile
Mam małe akwarium 40l, chciałbym tam jak w temacie założyć tanganikę, chciałbym się dowiedzieć jaki filtr najlepiej mieć w tym biotopie, jakie podłoże, dekoracje, oświetlenie, obsadę...zakupić
Za odpowiedzi z góry dziękujęSmile








Przepraszam za to że może być powtórzony temat jednak nie znalazłem nic o tym litrażu wody


Wiadomości w tym temacie

Skocz do: