24.04.2011, 22:40
Witam
Mam małe akwarium 40l, chciałbym tam jak w temacie założyć tanganikę, chciałbym się dowiedzieć jaki filtr najlepiej mieć w tym biotopie, jakie podłoże, dekoracje, oświetlenie, obsadę...zakupić
Za odpowiedzi z góry dziękuję
Przepraszam za to że może być powtórzony temat jednak nie znalazłem nic o tym litrażu wody

Mam małe akwarium 40l, chciałbym tam jak w temacie założyć tanganikę, chciałbym się dowiedzieć jaki filtr najlepiej mieć w tym biotopie, jakie podłoże, dekoracje, oświetlenie, obsadę...zakupić
Za odpowiedzi z góry dziękuję

Przepraszam za to że może być powtórzony temat jednak nie znalazłem nic o tym litrażu wody
