04.03.2011, 19:44
Pewnie za chwilę temat zostanie zamknięty więc tak;w 25 litrach możesz ewentualnie miec jakieś krewetki i ślimaka,welon?szkoda mi rybci...
"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
