14.02.2011, 19:52
(14.02.2011, 19:05)domin159 napisał(a): to kup rośliny do akwarium. po za tym powinieneś się cieszyć że zostały zjedzone. po roku nie będziesz miał z tymi platkami co robić bo będzie ich tak dużo
Święte słowa Domin. Lepiej, że natura sama rozwiązała problem niż sam miałbyś to robić w spłuczce klozetowej lub młotkiem jednokkilogramowym
