04.02.2011, 19:37
Tak jak ?Susel? pisze.
Tanganika szybko się zwraca.
Trzeba trafić w temat. Ikola schodzi w ilościach hurtowych, więc za 8-12 miesięcy przestanie iść, bo ?Ci?, co kupili będą już mieć z nich młode.
Proponuje ryby F0. Ale wydatek na stado dosyć spory.
?Susel? kupuje, po 1+2-3 więc nie wielki.
Ja zarybiając akwa kupowałem po 5-6+25-30.
Tropheus Lunangwa Sud kupiłem 32szt za 5000zł i w pół roku się zwróciło.
Tanganika szybko się zwraca.
Trzeba trafić w temat. Ikola schodzi w ilościach hurtowych, więc za 8-12 miesięcy przestanie iść, bo ?Ci?, co kupili będą już mieć z nich młode.
Proponuje ryby F0. Ale wydatek na stado dosyć spory.
?Susel? kupuje, po 1+2-3 więc nie wielki.
Ja zarybiając akwa kupowałem po 5-6+25-30.
Tropheus Lunangwa Sud kupiłem 32szt za 5000zł i w pół roku się zwróciło.
