• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akwaium 375L (150 x 50 x 50)
#7

Tak jak ?Susel? pisze.
Tanganika szybko się zwraca.
Trzeba trafić w temat. Ikola schodzi w ilościach hurtowych, więc za 8-12 miesięcy przestanie iść, bo ?Ci?, co kupili będą już mieć z nich młode.
Proponuje ryby F0. Ale wydatek na stado dosyć spory.
?Susel? kupuje, po 1+2-3 więc nie wielki.
Ja zarybiając akwa kupowałem po 5-6+25-30.
Tropheus Lunangwa Sud kupiłem 32szt za 5000zł i w pół roku się zwróciło.


Wiadomości w tym temacie
Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez sq6www - 04.02.2011, 11:10
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez susel - 04.02.2011, 11:28
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez Kroczek33 - 04.02.2011, 16:56
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez sq6www - 04.02.2011, 17:28
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez susel - 04.02.2011, 18:02
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez Kroczek33 - 04.02.2011, 19:30
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez zeglarz1981 - 04.02.2011, 19:37
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez Cactus79 - 10.02.2011, 23:05
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez kulus12 - 11.02.2011, 12:49

Skocz do: