04.02.2011, 19:30
A to dlaczego?
Nie słuchaj go , bemby , duboisi i czasem ikole to jedne z najtańszych trophów ,
dlatego ludzie ich poszukują . Mało kto kupi Ci kasangi za 70zł czy
inne pierdołki za 100zł, a na bembki każdy początkujący Tanganiarz
wygrzebie te 10-15zł/szt.
Oczywiście najlepiej mieć rybki F0 to wtedy młode F1 po te 20-25zł/szt(np.bembki)
Ci kupią ludzie , ale jeśli sam masz F1/F2 to te rybki młode potencjalnie Fx
zejdą , ale po mniejszych sumkach.
BTW tak samo miało być z mbuną , np. z saulosi , maingano czy yellowami.
A proszę , każda hodowla je ma i handluje nimi.
Nie słuchaj go , bemby , duboisi i czasem ikole to jedne z najtańszych trophów ,
dlatego ludzie ich poszukują . Mało kto kupi Ci kasangi za 70zł czy
inne pierdołki za 100zł, a na bembki każdy początkujący Tanganiarz
wygrzebie te 10-15zł/szt.
Oczywiście najlepiej mieć rybki F0 to wtedy młode F1 po te 20-25zł/szt(np.bembki)
Ci kupią ludzie , ale jeśli sam masz F1/F2 to te rybki młode potencjalnie Fx
zejdą , ale po mniejszych sumkach.
BTW tak samo miało być z mbuną , np. z saulosi , maingano czy yellowami.
A proszę , każda hodowla je ma i handluje nimi.
