• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akwaium 375L (150 x 50 x 50)
#6

A to dlaczego?

Nie słuchaj go , bemby , duboisi i czasem ikole to jedne z najtańszych trophów ,
dlatego ludzie ich poszukują . Mało kto kupi Ci kasangi za 70zł czy
inne pierdołki za 100zł, a na bembki każdy początkujący Tanganiarz
wygrzebie te 10-15zł/szt.
Oczywiście najlepiej mieć rybki F0 to wtedy młode F1 po te 20-25zł/szt(np.bembki)
Ci kupią ludzie , ale jeśli sam masz F1/F2 to te rybki młode potencjalnie Fx
zejdą , ale po mniejszych sumkach.

BTW tak samo miało być z mbuną , np. z saulosi , maingano czy yellowami.
A proszę , każda hodowla je ma i handluje nimi.

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.


Wiadomości w tym temacie
Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez sq6www - 04.02.2011, 11:10
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez susel - 04.02.2011, 11:28
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez Kroczek33 - 04.02.2011, 16:56
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez sq6www - 04.02.2011, 17:28
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez susel - 04.02.2011, 18:02
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez Kroczek33 - 04.02.2011, 19:30
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez zeglarz1981 - 04.02.2011, 19:37
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez Cactus79 - 10.02.2011, 23:05
RE: Akwaium 375L (150 x 50 x 50) - przez kulus12 - 11.02.2011, 12:49

Skocz do: