17.02.2008, 21:48
martelo napisał(a):drugie akwarium mam ale niestety zajęte. Szkoda mi krewetek więc spróbuję zieleni. Na razie nie ma więcej objawów a ta jedna paletka z kropką miała ciężką podróż ( i tak się dziwię ,że przeżyła).Temperaturę podnoszę powoli ze względu na glonojady. Dzięki za porady.
I jeszcze jedno : czy zieleń nie zawiera miedzi?
Wiesz co nie doczytałem sie czy ma czy niema ale raczej niema
