09.01.2011, 14:07
Jak masz podwyższoną temperaturę w akwarium to u ryb tak się zdarza, że przejawiają mniejsze skłonności do jedzenia.
Zresztą masz cały temat na forum poświęcony leczeniu ospy.
Zresztą masz cały temat na forum poświęcony leczeniu ospy.
