05.01.2011, 22:55
(05.01.2011, 21:19)Danix717 napisał(a): Siema jesli mialem kiedys ok.1miesiac temu. 12 neonek i one mi zdechly ;/ powod : Rybia ospa ;/ i mam pytanie czy jesli chce kupic nowe rybkito musze wyparzyc np.zwirek akwa. filtr grzałkę itp. czy chemia na chorobę da sobie z tym rade !? tylko szybko
prooszee !
DD pozdrawiam Daanix
D
Przeprowadź pełną kurację zielenią i po sprawie.
Przecież po udanej kuracji zielenią nie gotujesz żwirku i innych elementów wyposażenia.

to musze wyparzyc np.zwirek akwa. filtr grzałkę itp. czy chemia na chorobę da sobie z tym rade !? tylko szybko