05.01.2011, 21:19
Siema jesli mialem kiedys ok.1miesiac temu. 12 neonek i one mi zdechly ;/ powod : Rybia ospa ;/ i mam pytanie czy jesli chce kupic nowe rybki
to musze wyparzyc np.zwirek akwa. filtr grzałkę itp. czy chemia na chorobę da sobie z tym rade !? tylko szybko
prooszee !
DD pozdrawiam Daanix
D
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
nazwa tematu nie opisująca problemu - 10%
pytanie bez podania informacji o zbiorniku -10%
100% = ban
Kejdi
to musze wyparzyc np.zwirek akwa. filtr grzałkę itp. czy chemia na chorobę da sobie z tym rade !? tylko szybko
prooszee !
DD pozdrawiam Daanix
DOstrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
nazwa tematu nie opisująca problemu - 10%
pytanie bez podania informacji o zbiorniku -10%
100% = ban
Kejdi
