12.12.2010, 16:25
1 - używaj znaków przestankowych, dużych liter i pisz nieco bardziej zrozumiale. Najlepiej już się gotuj na warna.
2 - zrób, co Ci poradzili wyżej. Oprócz gupików, żadna z ryb, które masz nie nadaje się do tak małego litrażu.
3 - nie kieruj się tym, co Ci doradza 'obeznany' sprzedawca. Najczęściej takowy próbuje wmusić w kupującego możliwie dużo ryb, tylko po to żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy.
4 - masz tam filtr, grzałkę, jakieś rośliny? Najlepiej wrzuć zdjęcie całego akwarium.
5 - wziąłeś na siebie odpowiedzialność, za żywe stworzenia. Masz w akwarium tłok, i pełno ryb które nie powinny się tam znaleść. Jeżeli zdychają, to tylko i wyłącznie z powodu Twojego zaniedbania i braku wiedzy. Ludzie często myślą, że te rybki to taka prosta sprawa, a potem się dziwią, czemu nagle wszystko dookoła pada.
I jeszcze jedno..
2 - zrób, co Ci poradzili wyżej. Oprócz gupików, żadna z ryb, które masz nie nadaje się do tak małego litrażu.
3 - nie kieruj się tym, co Ci doradza 'obeznany' sprzedawca. Najczęściej takowy próbuje wmusić w kupującego możliwie dużo ryb, tylko po to żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy.
4 - masz tam filtr, grzałkę, jakieś rośliny? Najlepiej wrzuć zdjęcie całego akwarium.
5 - wziąłeś na siebie odpowiedzialność, za żywe stworzenia. Masz w akwarium tłok, i pełno ryb które nie powinny się tam znaleść. Jeżeli zdychają, to tylko i wyłącznie z powodu Twojego zaniedbania i braku wiedzy. Ludzie często myślą, że te rybki to taka prosta sprawa, a potem się dziwią, czemu nagle wszystko dookoła pada.
I jeszcze jedno..
(12.12.2010, 15:13)Saletra napisał(a): Hmm źle dobrana obsada,przerybienie, niech Apri się nim zajmie.Mimo całego szacunku jaki do Niej mam, absolutnie nie rozumiem rodzącego się na tym forum swoistego 'kultu' Apri.
