12.12.2010, 12:40
(12.12.2010, 12:26)Bulkas napisał(a): Sory, za offtop, ale zastanawia mnie to od jakiegoś czasu, jaki jest sens tego tematu...Pytasz jaki jest sens tego tematu?Prosta odpowiedz 119 stron.Niestety ale ludzie kupują rybcie pod impulsem-jest kolorowa,tania więc kupuję.Pamiętam że mi też się zdarzyło kupic ryby całkowicie nieprzemyślane.
Nie pojmuję, jak można kupić rybę i nie znać jej nazwy. Na ślepo zdarzało mi się kupować ewentualnie roślinkę (jak była tanio xD), ale rybę? Zanim kupi się jakiekolwiek żywe zwierzę, wypadało by znać jej nazwę, wymagania, jakieś informacje dotyczące hodowli... Ale kupić coś, byle ładnie wyglądało, a potem pytać na forum co to za ryba... Bez sensu.
"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
