• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unoszący się piasek
#11

wydaje mi się że to powietrze Smile
mi pierwsze 3 dni tez tak sie unosily małe bąbelki..
ale juz nie mam
a czy wogole to piasek czy przezroczyste bąbelki na 12 zdj widać bąbelki
a propo dopowiem to ze mam taki filtr eheima ale 1200l/h ma bardzo mocny strumień!! rośliny mi padły przez niego i jak go wlącze wszystko lata ;(
moze filtr unosić piasek niestety...
Polecam jak masz rośliny filtr wyłańczać na dzień bo w dzień filtr odbiera roślinom c2 a w nocy nie
więc roślinom szkodzi filtr .. włańczaj filtr na noc


Wiadomości w tym temacie
Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 06.11.2010, 13:44
RE: Unoszący się piasek - przez sepher - 06.11.2010, 13:53
RE: Unoszący się piasek - przez theng - 06.11.2010, 15:24
RE: Unoszący się piasek - przez dukerocky - 06.11.2010, 17:14
RE: Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 06.11.2010, 21:42
RE: Unoszący się piasek - przez zwolak111 - 06.11.2010, 22:54
RE: Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 07.11.2010, 13:34
RE: Unoszący się piasek - przez Morelowy - 07.11.2010, 17:26
RE: Unoszący się piasek - przez zwolak111 - 07.11.2010, 19:06
RE: Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 07.11.2010, 19:21
RE: Unoszący się piasek - przez akwa1139 - 09.11.2010, 18:50

Skocz do: