• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unoszący się piasek
#7

Zrobiłem kilka zdjęć. Miałem trochę problemów z odbijającym się oknami. Zdjęcia są tutaj http://picasaweb.google.com/gszkop/Akwar...6n6vuXl3QE#


Wiadomości w tym temacie
Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 06.11.2010, 13:44
RE: Unoszący się piasek - przez sepher - 06.11.2010, 13:53
RE: Unoszący się piasek - przez theng - 06.11.2010, 15:24
RE: Unoszący się piasek - przez dukerocky - 06.11.2010, 17:14
RE: Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 06.11.2010, 21:42
RE: Unoszący się piasek - przez zwolak111 - 06.11.2010, 22:54
RE: Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 07.11.2010, 13:34
RE: Unoszący się piasek - przez Morelowy - 07.11.2010, 17:26
RE: Unoszący się piasek - przez zwolak111 - 07.11.2010, 19:06
RE: Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 07.11.2010, 19:21
RE: Unoszący się piasek - przez akwa1139 - 09.11.2010, 18:50

Skocz do: