06.11.2010, 21:42
Byłem pewny że jest to piasek kwarcowy ale teraz mam wątpliwości. Piasek kupowałem w sklepie zoologicznym. Na opakowaniu napisane jest tylko "Żwirek akwarystyczny płukany" i dodatkowa informacja "Wypłukać przed użyciem". Nie ma zatem na opakowaniu informacji, że jest to piasek kwarcowy. Tak jak pisałem wcześniej jestem początkujący w akwarystyce. Może zadam trochę głupie pytanie ale napiszcie proszę czy u Was jeśli się patrzy na wodę w akwarium to jest idealnie kryształowa ? Nie unoszą się w niej żadne drobinki ? Najbardziej widać unoszące się drobinki patrząc przez boczną szybę akwarium.
