06.11.2010, 21:35
Tak to wygląda, w ostatniej komorze rozumiem że na dole powinna być pompa.
http://i26.photobucket.com/albums/c138/J...ure183.jpg
W ten sposób powsadzałam wkłady.
http://www.okyanusmarket.com/images/dms500-5.jpg
http://i26.photobucket.com/albums/c138/J...ure183.jpg
W ten sposób powsadzałam wkłady.
http://www.okyanusmarket.com/images/dms500-5.jpg
