• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Resun dms - 400
#5

Tak to wygląda, w ostatniej komorze rozumiem że na dole powinna być pompa.
http://i26.photobucket.com/albums/c138/J...ure183.jpg
W ten sposób powsadzałam wkłady.
http://www.okyanusmarket.com/images/dms500-5.jpg


Wiadomości w tym temacie
Resun dms - 400 - przez Izabin11 - 06.11.2010, 20:56
RE: Resun dms - 400 - przez RuLeZz - 06.11.2010, 21:11
RE: Resun dms - 400 - przez Izabin11 - 06.11.2010, 21:24
RE: Resun dms - 400 - przez RuLeZz - 06.11.2010, 21:26
RE: Resun dms - 400 - przez Izabin11 - 06.11.2010, 21:35

Skocz do: