• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Resun dms - 400
#4

Wydaje mi sie, ze "silniczki" sa to wiatraki czyli uklad chlodzeniowy.
Z reszty moglbym prosic o zdjecie?




Wiadomości w tym temacie
Resun dms - 400 - przez Izabin11 - 06.11.2010, 20:56
RE: Resun dms - 400 - przez RuLeZz - 06.11.2010, 21:11
RE: Resun dms - 400 - przez Izabin11 - 06.11.2010, 21:24
RE: Resun dms - 400 - przez RuLeZz - 06.11.2010, 21:26
RE: Resun dms - 400 - przez Izabin11 - 06.11.2010, 21:35

Skocz do: