06.11.2010, 17:14
Sam mam piasek bardzo drobny (pył) ale problemu nie ma. Jak zmieniałem podłoże na ten piasek to filtr chodził kilka godzin i zrobiło się klarownie, na drugi dzień woda kryształ... Piasku nawet nie płukałem bo przy jego granulacji to połowa by była w ścieku. Może po prostu masz "pralkę" tzn. dwa filtry działają i robi się wir w akwarium. Za duży prąd wody może mieszać strasznie w akwarium. Co innego za bardzo nie przychodzi mi do głowy...
