• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Unoszący się piasek
#3

(06.11.2010, 13:53)sepher napisał(a):  Odmulacz dużej średnicy z dobrą średnicą rurki. I jedziesz do samej szyby. Większość tego pyłu wyląduje w wiadrze. Po 2-3 takich operacjach powinno być good

Nawet jeśli źle wypłukałeś, to pył powinien się odfiltrować.
Granulacja tego podłoża wskazuje, że samo jest pyłem. Jak nie pomoże powyższe, to zmień granulację na 0,8-1,2 mm.
Pewnie kupiłeś jeden z tych piasków na allegro, który nadaje się raczej do zapraw wapiennych niż do akwarium.


Wiadomości w tym temacie
Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 06.11.2010, 13:44
RE: Unoszący się piasek - przez sepher - 06.11.2010, 13:53
RE: Unoszący się piasek - przez theng - 06.11.2010, 15:24
RE: Unoszący się piasek - przez dukerocky - 06.11.2010, 17:14
RE: Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 06.11.2010, 21:42
RE: Unoszący się piasek - przez zwolak111 - 06.11.2010, 22:54
RE: Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 07.11.2010, 13:34
RE: Unoszący się piasek - przez Morelowy - 07.11.2010, 17:26
RE: Unoszący się piasek - przez zwolak111 - 07.11.2010, 19:06
RE: Unoszący się piasek - przez XGrzesX - 07.11.2010, 19:21
RE: Unoszący się piasek - przez akwa1139 - 09.11.2010, 18:50

Skocz do: