06.11.2010, 15:24
(06.11.2010, 13:53)sepher napisał(a): Odmulacz dużej średnicy z dobrą średnicą rurki. I jedziesz do samej szyby. Większość tego pyłu wyląduje w wiadrze. Po 2-3 takich operacjach powinno być good
Nawet jeśli źle wypłukałeś, to pył powinien się odfiltrować.
Granulacja tego podłoża wskazuje, że samo jest pyłem. Jak nie pomoże powyższe, to zmień granulację na 0,8-1,2 mm.
Pewnie kupiłeś jeden z tych piasków na allegro, który nadaje się raczej do zapraw wapiennych niż do akwarium.
