• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pokrywa do akwarium 300l
#3

Akwarium Malawi - potrzebne dobre oświetlenie. Przerabiałem już motyw ze zwykłą plastikowa pokrywą WROMAK i nigdy więcej! Ładna jest - ale w ogóle nie praktyczna! Każde co tygodniowe podmiany wody wiązały się z zdejmowaniem pokrywy i na nowo ustawianiem wszystkich węży. Wole zapłacić więcej i mieć komfort pełnego dostępu do akwarium bez zdejmowania pokrywy.


Wiadomości w tym temacie
Pokrywa do akwarium 300l - przez mirsto - 01.11.2010, 21:26
RE: Pokrywa do akwarium 300l - przez RuLeZz - 01.11.2010, 21:40
RE: Pokrywa do akwarium 300l - przez mirsto - 01.11.2010, 21:43
RE: Pokrywa do akwarium 300l - przez RuLeZz - 01.11.2010, 21:47
RE: Pokrywa do akwarium 300l - przez mirsto - 01.11.2010, 21:50
RE: Pokrywa do akwarium 300l - przez greg3or - 01.11.2010, 21:55
RE: Pokrywa do akwarium 300l - przez mirsto - 01.11.2010, 21:59
RE: Pokrywa do akwarium 300l - przez Patrykolo14 - 01.11.2010, 22:08
RE: Pokrywa do akwarium 300l - przez greg3or - 01.11.2010, 22:12

Skocz do: