03.09.2010, 18:37
Witam chciałem zaprezentowć wam aktualną fotkę mojego baniaka.

Fotka moich pociech (łącznie około 100)

Nowy nabytek - Eleocharis Parvula z 1-2 GROW

Z akwarium pozbyłem się części mchu. Obecnie czekam aż rogatek zasłoni pompke.
W akwarium są same RC, narazie nie będe nic kupować.
Jestem w trakcie testowania bimbrowni z kwasku. Pare dni chodziła, jednak zrobiła się dziurka w butelce i narazie nie podaje CO2.
Zapraszam do oceny i komętarzy.

Fotka moich pociech (łącznie około 100)

Nowy nabytek - Eleocharis Parvula z 1-2 GROW

Z akwarium pozbyłem się części mchu. Obecnie czekam aż rogatek zasłoni pompke.
W akwarium są same RC, narazie nie będe nic kupować.
Jestem w trakcie testowania bimbrowni z kwasku. Pare dni chodziła, jednak zrobiła się dziurka w butelce i narazie nie podaje CO2.
Zapraszam do oceny i komętarzy.
