11.08.2010, 11:39
(11.08.2010, 11:02)Westagle napisał(a): teraz wygląda dużo lepiej, chociaż widać że szło powoliMozesz wytłumaczyć swoją wypowiedź? Co szło powoli?? Sprecyzuj i napisz dokładnie co masz na myśli bo kompletnie nie kumam Twojej wypowiedzi hahahaha. Jezeli masz na myśli rozwój baniaka to chyba coś nie tak

Gwoli przypomnienia. Pierwszy w zyciu baniak.
1 dzień

Po miesiącu

Po dwóch miesiącach

Po trzech miesiącach

Po czterech miesiącach

Po 7 miesiącach ( przestałam panować nad zielskiem)

Potem mój szpital i "opieka" męża- czyli klęska

No i baniak mający 10 m-cy po walce z klęską

No i po 11 miesiącach restart. W sumie spowodowany raczej moją chęcią zmian na mniejsza ilość szybko rosnącego zielska

Jezeli uważasz, że nie mając kasy, wiedzy i doświadczenia rozwijałam się bardzo powoli, to Twoje zdanie jest dość interesujące hahaha
200l
http://www.akwaswiat.net/200l-ogolne-pie...13275.html
30l - bojownik,
54l - Taki sobie baniak
http://www.akwaswiat.net/-54l-taki-sobie...18110.html
133l - sterylny
54l http://www.akwaswiat.net/-54l-w-oparach-...21232.html
