10.07.2010, 23:24
Co do tematu, to mój tato też się dziwił, czemu ja tyle robię przy tym akwarium, jakieś grzałki, napowietrzacze itp. Kiedyś miał jakieś duże podobno akwarium, chodził w nocy nad staw, świecił latarką i wyłapywał larwy komarów ;p Nic mu nie zdychało, a i rośliny ani nie gniły ani nic. Ryby duże, zdrowe i długo żyły. Sama natura
^^^^^^^^^^^^^^^
54 litry (ogólne):
- 9 danio
- 4 prętniki karłowate
- 2x krewetka filtrująca
- 2 kiryski panda
- 2x glonojad
+
14 litrów
- bojownik strzępiasty "Bunio" xP
