• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Akwarium z lat 70-90tych
#4

Co do tematu, to mój tato też się dziwił, czemu ja tyle robię przy tym akwarium, jakieś grzałki, napowietrzacze itp. Kiedyś miał jakieś duże podobno akwarium, chodził w nocy nad staw, świecił latarką i wyłapywał larwy komarów ;p Nic mu nie zdychało, a i rośliny ani nie gniły ani nic. Ryby duże, zdrowe i długo żyły. Sama natura Tongue

^^^^^^^^^^^^^^^
54 litry (ogólne):
- 9 danio
- 4 prętniki karłowate
- 2x krewetka filtrująca
- 2 kiryski panda
- 2x glonojad

+
14 litrów
- bojownik strzępiasty "Bunio" xP


Wiadomości w tym temacie
Akwarium z lat 70-90tych - przez nurek - 10.07.2010, 01:36
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez Kaef - 10.07.2010, 02:59
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez Skarszewiak - 10.07.2010, 09:14
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez Karola31 - 10.07.2010, 23:24
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez nurek - 11.07.2010, 00:26
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez mikczuk95 - 11.07.2010, 14:44
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez kacperkrzyz - 11.07.2010, 00:42
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez toomeka@wp.pl - 11.07.2010, 13:40
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez kacperkrzyz - 11.07.2010, 20:35
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez zho - 12.07.2010, 23:10
RE: Akwarium z lat 70-90tych - przez Phantom - 13.07.2010, 15:59
Top Rated Chinese Closet Manufacturer Tips - przez FrankJScott - 10.07.2025, 20:59
Top Rated TAJIR4D SLOT Blog - przez FrankJScott - 24.11.2025, 01:43

Skocz do: