• 5 Głosów - 4.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[54L - Kolejne akwarium] robson84
#1

Witam wszystkich.
Akwarium 60x30x30 (54L)
Filtr-Minikani 80 z deszczownią. W nim ceramika, zeolit, gąbka.
Grzałak-Atman 75W
Oświetlenie- 15W standardowa i 15W Hagen Aqua Glo.
Podłoże- Filtrus Flora Start na to A.A. Shrimp Sand.
Wystrój- 2 korzenie, 2 połówki kokosa.
Roślinność- mech, wgłębka, gałęzatki, cabomby, limnophile, żabienice, rogatek
Fauna- xx Krewetki RC. Dojdzie harem prętnika karłowatego.
Parametry- PH-7,5. NO3-5. GH-8. KH-3
W akwarium znajduje się pończocha z torfem granulowanym.
Akwarium ma dwa tygodnie.






Wiadomości w tym temacie
[54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 02.07.2010, 20:48
RE: 54L - Kolejne akwarium - przez mcda-p - 02.07.2010, 21:19
RE: 54L - Kolejne akwarium - przez rikki788 - 02.07.2010, 22:59
RE: 54L - Kolejne akwarium - przez robson84 - 03.07.2010, 14:53
RE: 54L - Kolejne akwarium - przez apri cort - 03.07.2010, 18:22
RE: 54L - Kolejne akwarium - przez robson84 - 03.07.2010, 18:38
RE: 54L - Kolejne akwarium - przez O.S.T.R - 03.07.2010, 19:56
RE: 54L - Kolejne akwarium - przez Seoo - 03.07.2010, 21:28
RE: 54L - Kolejne akwarium - przez robson84 - 04.07.2010, 21:02
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 21.07.2010, 21:33
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez Nostromo - 21.07.2010, 21:37
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 21.07.2010, 21:49
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez Asiaaa - 21.07.2010, 22:16
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez Twisted_Ted - 21.07.2010, 22:22
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez Seoo - 22.07.2010, 10:45
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 22.07.2010, 21:45
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 03.09.2010, 18:37
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez apri cort - 03.09.2010, 18:45
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 03.09.2010, 22:19
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez apri cort - 03.09.2010, 22:22
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 03.09.2010, 22:36
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez toomeka@wp.pl - 03.09.2010, 23:19
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 05.09.2010, 11:35
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez ElVerau - 16.10.2010, 22:20
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez dukerocky - 18.10.2010, 17:25
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 18.02.2011, 15:55
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez michal123 - 18.02.2011, 16:54
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez Malutki - 18.02.2011, 18:30
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 18.02.2011, 18:59
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez greg3or - 18.02.2011, 19:50
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez zziom997 - 18.02.2011, 20:08
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez toomeka@wp.pl - 19.02.2011, 00:29
RE: [54L - Kolejne akwarium] robson84 - przez robson84 - 19.02.2011, 09:13

Skocz do: