12.06.2010, 15:31
Sól świetnie działa na ospę
kilka razy miałam z nią problem ale jak wyjęłam rybki do wiaderka z solą na kilka minut to za 2-3 dni było już ok do teraz
kilka razy miałam z nią problem ale jak wyjęłam rybki do wiaderka z solą na kilka minut to za 2-3 dni było już ok do teraz
akwarium 450l -towarzyskie: Skalary 15, gurami mozajkowe 5 i całujące 4, kirysy 10, mieczyki 2,glonajady: 2 weloniaste, 2 zwyczajne i 2 syjamskie, pielęgnice papuzie 3 i kosiarki 4 :)
akwarium 50l - młode aksolotle meksykańskie 2 sztuki Albinosy :)
