• 7 Głosów - 3.14 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[64 ogólne] Akwarium amatora
#1

Witam ponownie!!!!

1.Tak było na początku: (tj. dnia 13.12.2009r)-zdjęcie nr 1(montaż)
2.Później było tak: (20.12)zdjęcie nr 2(montaż)
3.Restart: (23.12)zdjęcie nr 3(montaż)
4.Zmiana dekoracji: (20.02.2010) zdjęcie nr 4(montaż)
5.Nowe rośliny: (3.03.2010) zdjęcie nr 5(montaż)
    -montaż kilku zdjęć

6.I w końcu: (7.05.2010r)
                   

Fauna:
15x pseudomugil furcatus
3x otos*
2x samica bojownika**
***
ślimaki świderki
*w planach jeszcze dwa
**będzie jeszcze samiec
***planuję kupić 5x krewetki

Flora:
mech jawajski
moczarka kanadyjska
anubias
jakieś trawy(nie znam nazwy)
gęsta,wysoka roślina z tyłu akwarium-co to jest?
żabienica
roślina przed kamieniem też nie wiem co to jest
*
*w planach cabomba

Dekoracja:
2x korzeń
kamień magmowy

Sprzęt:
Filtr Aqua Turbo 350
Grzałka 50W
oświetlenie-nie znam wartości ponieważ nigdzie nie jest napisane*
*w planach belka oświetleniowa około 50W
termometr
podłoże:
substrat szirakura
*w planach CO2

Nowe roślinki+ bojek
   
   
I jak wg was to wygląda? Big Grin



Temat został podzielony zgodnie z życzeniem autora.
Początki akwarium można zobaczyć w archiwum -> http://www.akwaswiat.net/-split-64-ogoln...20526.html


Wiadomości w tym temacie
[64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 07.05.2010, 22:18
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 09.06.2010, 21:01
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez Yacek - 09.06.2010, 21:29
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 09.06.2010, 21:59
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez peter10 - 09.06.2010, 22:02
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 09.06.2010, 22:07
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora;D - przez P.Wędkarz - 02.12.2010, 18:06
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora;D - przez gnysiu - 04.12.2010, 00:47
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora;D - przez Picard - 04.12.2010, 11:50
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez apri cort - 02.12.2010, 21:19
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez gnysiu - 03.12.2010, 01:03
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez Wielorybek - 03.12.2010, 18:39
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 03.12.2010, 21:21
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 04.12.2010, 20:48
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez greg3or - 04.12.2010, 21:44
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 04.12.2010, 22:02
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez greg3or - 04.12.2010, 23:22
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez top2107 - 04.12.2010, 23:41
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 05.12.2010, 00:37
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez Maciej_krakow - 05.12.2010, 14:59
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! Jaka obsada?Pilnie! - przez P.Wędkarz - 06.12.2010, 17:00
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez nefrete1 - 06.12.2010, 21:59
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 06.12.2010, 22:05
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 09.12.2010, 21:57
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez apri cort - 09.12.2010, 22:02
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 10.12.2010, 19:20
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez gnysiu - 15.12.2010, 00:29
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 14.12.2010, 22:40
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 15.12.2010, 18:44
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez gnysiu - 16.12.2010, 04:29
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez Gilian - 15.12.2010, 19:26
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 15.12.2010, 22:53
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez Kroczek33 - 16.12.2010, 16:23
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez greg3or - 16.12.2010, 20:45
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 16.12.2010, 21:20
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez gnysiu - 17.12.2010, 00:07
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 17.12.2010, 10:09
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 18.12.2010, 11:43
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez greg3or - 18.12.2010, 11:47
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 18.12.2010, 16:00
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez greg3or - 18.12.2010, 20:43
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 27.12.2010, 22:35
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez Kondziu360 - 27.12.2010, 23:06
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez mcda-p - 28.12.2010, 00:43
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez greg3or - 28.12.2010, 11:03
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez P.Wędkarz - 28.12.2010, 16:35
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora NOWE! 2.12.2010!!!!!!!! - przez Malutki - 13.01.2011, 23:03
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 31.01.2011, 22:26
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 06.02.2011, 23:54
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez Dawidov150 - 07.02.2011, 00:11
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 13.02.2011, 15:06
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez loku83 - 13.02.2011, 17:17
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 13.02.2011, 19:53
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez wisnia0384 - 13.02.2011, 20:08
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez Malutki - 13.02.2011, 20:23
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 22.04.2012, 23:12
RE: [64 ogólne] Akwarium amatora - przez P.Wędkarz - 25.04.2012, 23:41
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez mcda-p - 08.05.2010, 08:28
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez coldaqua - 08.05.2010, 08:57
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez Kroczek33 - 08.05.2010, 10:59
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez P.Wędkarz - 09.05.2010, 23:48
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez bomboszek - 10.05.2010, 09:08
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez P.Wędkarz - 10.05.2010, 09:45
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez apri cort - 10.05.2010, 10:02
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez P.Wędkarz - 12.05.2010, 16:01
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez pawcio449 - 12.05.2010, 17:11
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez bomboszek - 12.05.2010, 18:15
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez P.Wędkarz - 12.05.2010, 21:58
RE: [64l] Akwarium amatora- reaktywacja!!!!!! - przez mcda-p - 12.05.2010, 22:13

Skocz do: