28.04.2010, 00:37
Yacek napisał(a):obstawiam, że to giętkoząb perlistoplamy
I chyba ma Pan racje...Dziekuje i pozdrawiam
Kaef napisał(a):Yacek napisał(a):obstawiam, że to giętkoząb perlistoplamy
Nie, to jest inny sum, taż go miałem ale nazwy aktualnie nie pamiętam. Co on taki wychudzony?? Powinien wyglądać jak piłeczka do tenisa
To jest sum ktorego moge kupic ale nie wiedzialam ze on jest wychudzony...
Posty zostały połączone, nie piszemy posta pod postem, korzystaj proszę z opcji EDYTUJ - Kejdi
Akwa 230l - - pielęgnice...;)

