11.04.2010, 20:35
Chyba coś pomieszałeś. 0.78W/L i sam nawóz a 0,58 z CO2 ? Z tego co wiem to jedna i druga wartość uprawnia do stosowania CO2 tylko moje pytanie tyczyło się czy otwarte akwarium działa na duży plus i można zaniechać CO2 nawet jak by się miało trochę bardziej wymagające rośliny czy nie. I czy tak można by było zaniechać przy jednej jak i drugiej mocy naświetlenia czy nie.
I co sądzicie o tym.
http://www.allegro.pl/item988441725_zest...wy_fv.html
I co sądzicie o tym.
http://www.allegro.pl/item988441725_zest...wy_fv.html
