23.03.2010, 18:35
A ja mam takie pytanie - razem z microrasborami przywlokłem sobie z zoologa do akwa ospę.. W baniaku oprócz tego pływają 3 Crystal Redy, na czas leczenia chciałbym je odłowić ale czy jest możliwość że one też są nosicielami ospy?
