20.03.2010, 00:15
Dlaczego ten mój parapet nie ma jakiś 20 cm.Już ja coś wymyślę z tym parapetem.Podreperuje się finansowo,ponarzekam mężykowi ,że strasznie wąski ten mój parapet w kuchni...(to tak dla ściemy),zamówię dwudziesto kilku centymetrowy blat na parapet niby dla unkcjonalności,estetyki i kolorystyki kuchni,a potem z przyczajki zorganizuję parapeciak.Muszę mieć to akwa
112 l ogólne http://www.akwaswiat.net/-112l-ogolne-t-11552.html
45 l krewetkarium http://www.akwaswiat.net/-45l-ogolne-t-11743.html
60 l bojownik i neony http://www.akwaswiat.net/-60l-bojownik-i...20056.html
