19.03.2010, 19:41
ja mam w tym 9l około 13-14cm i ledwo tam sadzę mech;p, tzn niektóre końcówki powpychałem w żwirek żeby mech trzymał się podłoża. 10cm cieżko trochę. A biorąc pod uwagę wymiary akwarium:
100x12x45 [cm] to już całkowita udręka, 45cm wysokości do tego ;o. Jak myślisz że podołasz zadaniu to bierz, ale z rybek to ciężko, ewentualnie będziesz musiała poszukać jakichś 2cm.
100x12x45 [cm] to już całkowita udręka, 45cm wysokości do tego ;o. Jak myślisz że podołasz zadaniu to bierz, ale z rybek to ciężko, ewentualnie będziesz musiała poszukać jakichś 2cm.
