19.03.2010, 18:47
Martwicie się o rybki, a jak do takie wąskiego akwarium rękę włożyć
Nie wyobrażam sobie sadzenia roślin w takim akwarium gdzie moja pięść ma prawie 10cm
agrareoligada na pewno ma drobniejszą dłoń, jednak trzeba mieć też jakąś swobodę
Nie wyobrażam sobie sadzenia roślin w takim akwarium gdzie moja pięść ma prawie 10cm
agrareoligada na pewno ma drobniejszą dłoń, jednak trzeba mieć też jakąś swobodę
