• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

parapeciak..dobry pomysł??
#11

Martwicie się o rybki, a jak do takie wąskiego akwarium rękę włożyć Big Grin Nie wyobrażam sobie sadzenia roślin w takim akwarium gdzie moja pięść ma prawie 10cm Tongue agrareoligada na pewno ma drobniejszą dłoń, jednak trzeba mieć też jakąś swobodę Wink

Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl

805L


Wiadomości w tym temacie
parapeciak..dobry pomysł?? - przez agrareoligada - 19.03.2010, 14:39
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez apri cort - 19.03.2010, 14:59
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez agrareoligada - 19.03.2010, 16:01
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez Crevan - 19.03.2010, 16:54
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez bercia289 - 19.03.2010, 17:09
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez AquaZioom - 19.03.2010, 18:05
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez bomboszek - 19.03.2010, 17:58
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez HELL BOY - 19.03.2010, 18:05
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez Amith - 19.03.2010, 18:32
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez HELL BOY - 19.03.2010, 18:41
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez victus - 19.03.2010, 18:47
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez HELL BOY - 19.03.2010, 19:41
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez agrareoligada - 20.03.2010, 00:15
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez Crevan - 20.03.2010, 00:30
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez apri cort - 20.03.2010, 09:47
RE: parapeciak..dobry pomysł?? - przez carman - 20.03.2010, 12:44

Skocz do: