19.03.2010, 16:54
a neonki by nie dały rady tam przesiedzieć?? chodzi mi o czerwone, albo jakieś inne małe rybki.. u mnie przez 2 tygodnie siedziały takie drobinki w akwarium 100 długość 15 szerokość 50 wysokość.. takie bardziej panoramiczne to akwarium.. ale wczęsniej było terrarium ptaszników
jak podzieliłem.. i dobrze im się żyło.. śmigały w tą i z powrotem...(siedziały tam iż gdyż ponieważ brat cioteczny ciut pijany wpadł do środka poprzedniego i trochę się potłukło.. ale na szczęście rybkom nic się stało)
jak podzieliłem.. i dobrze im się żyło.. śmigały w tą i z powrotem...(siedziały tam iż gdyż ponieważ brat cioteczny ciut pijany wpadł do środka poprzedniego i trochę się potłukło.. ale na szczęście rybkom nic się stało)
