15.03.2010, 13:59
a czy ichtiosan nalezy dawkowac do zbiornika z chorymi-objetymi kwarantanna rybami czy doi akwarium glownego z wszystkimi neonkami? chyba że wystarczy kapiel w soli niejodowanej? aha i jeszcze jedno... pisze aby w akwa podniesc tem do ok 30-32 st. neonki moga miec tem do 26 st. a mam tez gupiki... czy tak wysoka tem im nie zaszkodzi?
