11.03.2010, 17:20
Jak mogłaś robić restart 23 marca jak dziś 11??
Akwarium bez ryb powinno stać co najmniej 2-3 tygodnie.
Ryby wyglądające na zdrowe odłów i podwyż im temperaturę na 24h do 30*.
Jeżeli wlałaś już jedną dawkę MFC to przez najbliższe dni powinnaś obserwować czy choroba ustąpiła.
Powinnaś postępować wg dawkowania producenta, a nie wg siebie.
Mamy rozumieć, że nie ma już żadnych zewnętrznych objaw ospy, tak? Żadnych kropek?
Akwarium bez ryb powinno stać co najmniej 2-3 tygodnie.
Ryby wyglądające na zdrowe odłów i podwyż im temperaturę na 24h do 30*.
Jeżeli wlałaś już jedną dawkę MFC to przez najbliższe dni powinnaś obserwować czy choroba ustąpiła.
Powinnaś postępować wg dawkowania producenta, a nie wg siebie.
Mamy rozumieć, że nie ma już żadnych zewnętrznych objaw ospy, tak? Żadnych kropek?
