20.12.2009, 17:48
Witam !
Dostałem dziś od znajomego kilka takich rybek . Nie wiem jakie one są co jedzą i jakie wymagania . Przepraszam za mało wyraźne zdjęcie lecz zepsuła mi się lustrzanka i robiłem k510i
Jest oznaczona :

Myślę że to neon czarny ... ale nie jestem pewien
Tematy zostały połączone.
Korzystaj proszę z opcji SZUKAJ.
To nie neon czarny a miedzik obrzeżony.
Już znasz nazwę ryby, więc wpisz ją w Google a wszystkiego się dowiesz.
Swoją drogą dobrze, że zaznaczyłeś, bo inaczej nikt nie domyśliłby się o którą rybę chodzi
Kejdi
Dostałem dziś od znajomego kilka takich rybek . Nie wiem jakie one są co jedzą i jakie wymagania . Przepraszam za mało wyraźne zdjęcie lecz zepsuła mi się lustrzanka i robiłem k510i
Jest oznaczona :

Myślę że to neon czarny ... ale nie jestem pewien
Tematy zostały połączone.
Korzystaj proszę z opcji SZUKAJ.
To nie neon czarny a miedzik obrzeżony.
Już znasz nazwę ryby, więc wpisz ją w Google a wszystkiego się dowiesz.
Swoją drogą dobrze, że zaznaczyłeś, bo inaczej nikt nie domyśliłby się o którą rybę chodzi

Kejdi
