09.12.2009, 23:14
Przy podawaniu leku musisz silnie napowietrzać wodę. Temp 27st nie zaszkodzi kirysom.
Czy jest poprawa po leku?
Wodę możesz a nawet powinieneś podmienić, a o skończonej kuracji przefiltrować przez węgiel, a jeśli nie masz możliwości to codziennie robić małe podmianki po 5l.
I nie karm za dużo bo to też wpływa na jakość wody. Ja daję szczypte pokarmu na akwa w którym pływa 30 ryb.
Czy jest poprawa po leku?
Wodę możesz a nawet powinieneś podmienić, a o skończonej kuracji przefiltrować przez węgiel, a jeśli nie masz możliwości to codziennie robić małe podmianki po 5l.
I nie karm za dużo bo to też wpływa na jakość wody. Ja daję szczypte pokarmu na akwa w którym pływa 30 ryb.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
