01.11.2009, 21:45
Wiesz ja na swoje 275l wydalem juz grubo ponad 800(euro)i dalej wydaje bo chce polepszyc zycie rybka juz sie za to wziolem i nie skoncze 
a co do 30l akwa jezeli boisz sie wydac 100 zl na to wszystko to sory ale to ty kupilas te rybki one sie nie pchaly w twoje rece przynajmniej spruboj dac im godne zycie a nie marna egzystencje jezeli cie na to nie stac oddaj rybki i nastepnym razem pomysl 2x razy zanim kupisz jakies zwierze.

a co do 30l akwa jezeli boisz sie wydac 100 zl na to wszystko to sory ale to ty kupilas te rybki one sie nie pchaly w twoje rece przynajmniej spruboj dac im godne zycie a nie marna egzystencje jezeli cie na to nie stac oddaj rybki i nastepnym razem pomysl 2x razy zanim kupisz jakies zwierze.
