• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca
#20

klauduś napisał(a):przejdę się do zoologicznego i popytam o porządne akwa, ale nie wydaje mi się, ze nie przekroczę 50zł.. Przekroczę nawet 100. Bo akwa 30l rzeczywiście kosztuje 30 zł, ale przykrywka drugie tyle (nawet więcej),więc na samo akwarium wydam conajmniej 60-70 zł... do tego dochodzi filtr, grzałka, napowietrzacz itp..z roślinkami nie będzie problemu - góra 20 zł na nie..ale zliczając wszystko, to będzie grubo ponad 100zł, albo może i nawet 200
Owszem, znając życie przekroczysz 100-150 zł - okazje się trafiają, ale nie ma się co łudzić - nie wtedy kiedy są naprawdę potrzebne.
Nie kupuj napowietrzacza, wystarczy Ci zwykły wewnętrzny filtr.
Zapomnij o haremie bojownika w 30 l - może w nim zostać tylko ta jedna samica, bo nigdy nie wiadomo czy samiec jej nie zamęczy. Dwie samice też odpadają.
Jak roślin nie dobierzesz rozsądnie to w sklepie przepuścisz na nie więcej niż 20 zł a za miesiąc i tak zgniją. Poczytaj o tych gatunkach :
http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html

Jak nie masz kasy to zawsze możesz oddać ryby, przestać je męczyć i zapomnieć o akwarystyce. Niestety nie jest to tania zabawa, dlatego może czas zastanowić się czy jest sens się szarpać.
Zawsze możesz założyć zielnik - mniej kosztuje i nikt nie ucierpi z powodu Twojej niekompetencji.


Wiadomości w tym temacie
bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 01:27
RE: bojownik - przez andrzejkowac - 31.10.2009, 09:50
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 13:17
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Kejdi - 31.10.2009, 13:20
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez andrzejkowac - 31.10.2009, 16:44
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 17:49
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Kejdi - 31.10.2009, 17:50
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 17:56
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 18:09
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 18:56
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 20:52
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Otto-Man - 31.10.2009, 21:18
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 21:39
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 21:41
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Otto-Man - 31.10.2009, 21:53
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 21:53
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez kacperkrzyz - 31.10.2009, 23:18
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez mattoid - 31.10.2009, 23:29
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 01.11.2009, 00:15
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Kejdi - 01.11.2009, 00:38
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez kacperkrzyz - 01.11.2009, 10:20
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 01.11.2009, 19:08
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez ethnix - 01.11.2009, 19:39
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Otto-Man - 01.11.2009, 21:45
Cool Bet365 Bonus Code ONTHEBALL Blog - przez FrankJScott - 18.11.2025, 22:40

Skocz do: