01.11.2009, 00:15
przejdę się do zoologicznego i popytam o porządne akwa, ale nie wydaje mi się, ze nie przekroczę 50zł.. Przekroczę nawet 100. Bo akwa 30l rzeczywiście kosztuje 30 zł, ale przykrywka drugie tyle (nawet więcej),więc na samo akwarium wydam conajmniej 60-70 zł... do tego dochodzi filtr, grzałka, napowietrzacz itp..z roślinkami nie będzie problemu - góra 20 zł na nie..ale zliczając wszystko, to będzie grubo ponad 100zł, albo może i nawet 200
nawet na allegro takie akwa 30l kosztuje 70zł..a z przesyłką 100
nawet na allegro takie akwa 30l kosztuje 70zł..a z przesyłką 100
