31.10.2009, 23:29
Klauduś w profilu nie wpisałaś miasta. Napisz skąd jesteś, to jak już apri pisała na pewno znajdzie się ktoś kto Ci odda zielsko z przycinki albo wręcz wyciągnie od siebie z baniaka. Generalnie muszę przyznać, że środowisko akwarystów jest bardzo otwarte i nie stwarza niepotrzebnych problemów.
