31.10.2009, 23:18
Za tydzień ja mogę nadwyżki dać za darmo. Tzn. ty płacisz tylko za wysyłkę.A co do twoich początków,na razie jest źle,ale sam zaczynałem od akwa 10l w nim 3 molinezje(po 2 cm),i zbrojnik niebieski(taki poniżej centymetra).Miałem filtr aqael fan mini(ledwo mieścił się w zbiorniku),anubiasa i jakaś sztuczną roślinkę.Fotki można zobaczyć jak się wejdzie w mój profil>tematy użytkownika>3 strona.A teraz uważam że nie jest u mnie źle,mam akwa 135l,nie mam przerybienia,wydajna filtracja,dużo roślin i ogólnie ładnie się prezentuje.A zaczynałem tak jak ty,jak miałem to 10l to też myślałem że 50 to dużo,po tygodniu upiłem używane 25l,potem za jakieś 2 tygodnie dokupiłem 63l(a w 25 zrobiłem krewetkarium),potem za jakiś miesiąc doszło 135l i tak to teraz mam 4 zbiorniki z czego 3 w użyciu.A przygodę z akwarystyką zacząłem w lutym tego roku.Podstawa to czytać forum i pytać się nim coś zrobisz,tu się lepiej nie uczyć na błędach,nie na swoich przynajmniej.
