• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca
#17

Za tydzień ja mogę nadwyżki dać za darmo. Tzn. ty płacisz tylko za wysyłkę.A co do twoich początków,na razie jest źle,ale sam zaczynałem od akwa 10l w nim 3 molinezje(po 2 cm),i zbrojnik niebieski(taki poniżej centymetra).Miałem filtr aqael fan mini(ledwo mieścił się w zbiorniku),anubiasa i jakaś sztuczną roślinkę.Fotki można zobaczyć jak się wejdzie w mój profil>tematy użytkownika>3 strona.A teraz uważam że nie jest u mnie źle,mam akwa 135l,nie mam przerybienia,wydajna filtracja,dużo roślin i ogólnie ładnie się prezentuje.A zaczynałem tak jak ty,jak miałem to 10l to też myślałem że 50 to dużo,po tygodniu upiłem używane 25l,potem za jakieś 2 tygodnie dokupiłem 63l(a w 25 zrobiłem krewetkarium),potem za jakiś miesiąc doszło 135l i tak to teraz mam 4 zbiorniki z czego 3 w użyciu.A przygodę z akwarystyką zacząłem w lutym tego roku.Podstawa to czytać forum i pytać się nim coś zrobisz,tu się lepiej nie uczyć na błędach,nie na swoich przynajmniej.


Wiadomości w tym temacie
bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 01:27
RE: bojownik - przez andrzejkowac - 31.10.2009, 09:50
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 13:17
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Kejdi - 31.10.2009, 13:20
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez andrzejkowac - 31.10.2009, 16:44
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 17:49
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Kejdi - 31.10.2009, 17:50
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 17:56
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 18:09
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 18:56
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 20:52
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Otto-Man - 31.10.2009, 21:18
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 21:39
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 21:41
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Otto-Man - 31.10.2009, 21:53
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 21:53
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez kacperkrzyz - 31.10.2009, 23:18
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez mattoid - 31.10.2009, 23:29
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 01.11.2009, 00:15
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Kejdi - 01.11.2009, 00:38
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez kacperkrzyz - 01.11.2009, 10:20
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 01.11.2009, 19:08
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez ethnix - 01.11.2009, 19:39
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Otto-Man - 01.11.2009, 21:45
Cool Bet365 Bonus Code ONTHEBALL Blog - przez FrankJScott - 18.11.2025, 22:40

Skocz do: