31.10.2009, 21:53
TAki zbiornik to bedzie mniej wiecej 35x30x30 szerokosc*glebokosc*wysokosc
takie akwa ze sprzetem nie przekroczy 100zl bedzie nawet duzo mniej jezeli szklo zamowisz u szklarza.
takie akwa ze sprzetem nie przekroczy 100zl bedzie nawet duzo mniej jezeli szklo zamowisz u szklarza.
