• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca
#6

niestety nie moge powiedziec nic o zbiorniku, bo nie wiem jaki litraż dokładnie.
Kupiłam samiczkę - większą od tej pierwszej. Z początku ta mała (ta, która była już wcześniej) pływała za tą nową i się na nią stroszyła, a po kilkunastu minutach zaczęła ją atakować i jakby "podgryzać płetwy" Sad ta większa tylko ucieka i nie umie się bronić.
Wyjęłam tą małą i przebywa teraz w słoiczku, aż tamta się oswoi, a dziś wieczorem wpuszczę ją z powrotem, może zaakceptuje tę nową. Nie mam innego pomysłu...


Wiadomości w tym temacie
bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 01:27
RE: bojownik - przez andrzejkowac - 31.10.2009, 09:50
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 13:17
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Kejdi - 31.10.2009, 13:20
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez andrzejkowac - 31.10.2009, 16:44
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 17:49
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Kejdi - 31.10.2009, 17:50
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 17:56
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 18:09
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 18:56
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 20:52
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Otto-Man - 31.10.2009, 21:18
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 21:39
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 31.10.2009, 21:41
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Otto-Man - 31.10.2009, 21:53
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez apri cort - 31.10.2009, 21:53
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez kacperkrzyz - 31.10.2009, 23:18
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez mattoid - 31.10.2009, 23:29
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 01.11.2009, 00:15
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Kejdi - 01.11.2009, 00:38
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez kacperkrzyz - 01.11.2009, 10:20
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez klauduś - 01.11.2009, 19:08
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez ethnix - 01.11.2009, 19:39
RE: bojowniki - jest 1 samica, chcę dokupić drugą i samca - przez Otto-Man - 01.11.2009, 21:45
Cool Bet365 Bonus Code ONTHEBALL Blog - przez FrankJScott - 18.11.2025, 22:40

Skocz do: